صفحه شخصی سید علی موسوی|فضای مجازی/ عملیات روانی|

۴ مطلب در مهر ۱۳۹۵ ثبت شده است

مدیران کانال و پیج های جهادی در “دام عسل”پرستوهای اسراییلی

پیش نیاز های این مقاله

معروف‌ترین زنان جاسوس تاریخ

زنان دربار قاجار پرستوهای انگلیسی در دربار قاجار چه می‌کردند؟

گلدامایر؛ مادر بزرگ پرستوهای اسرائیل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی، “موساد”، برای رسیدن بە اهداف خود از هر اقدامی از جمله استفاده از خصوصیات جنسی زنان برای بدست آوردن اطلاعات از دیگر دولت‌ها بە‌ ویژه کشورهای عربی خودداری نمی‌کند. سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی از زنان جذاب و اغواگر در بسیاری از عملیات‌های جاسوسی و تروریستی خود استفاده می‌کند.

 

سال قبل میلادی گروهی از “زنان جاسوس اسراییلی” برای اولین بار از فعالیت‌های مخفیانه خود برای کسب اطلاعات برای سرویس جاسوسی اسراییل موساد سخن بە میان آوردند. بە گزارش “تایمز آو اسراییل”، این جاسوس‌ها کە بە “زن‌های سایه موساد” معروف می باشند در بسیاری از عملیات‌های جاسوسی این رژیم شرکت داشته‌اند. بە نقل از خود این جاسوس‌ها، آن‌ها با استفاده از ویژگی‌های زنانه خود، اشخاص مورد نظر را جذب کرده و سپس با ایجاد روابط نامشروع با این اشخاص از آن‌ها اطلاعاتی حتی محرمانه و سری بدست می‌آورند.


ادامه مطلب...
۰۷ مهر ۹۵ ، ۱۳:۰۳ ۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
سید علی موسوی

گلدامایر؛ مادر بزرگ پرستوهای اسرائیل

گلدا مایر کیست؟

گلدا مایر مانند دیگر سران رژیم صهیونیستی یک نام مستعار برای یک شخصیت جنایتکار است. به طور معمول قریب به اتفاق صهیونیست‌های مشهور، به اسامی مستعار خود شهرت دارند بخشی از این امر حاصل آن است که آنها بخش قابل توجهی از زندگی خود را مشغول به کارهای مخفیانه برای دستگاه‌های جاسوسی و یا مجموعه‌های تروریستی متعدد رژیم صهیونیستی و پیش از آن جریان‌های صهیونیستی بین المللی بوده‌اند.[1]

گلدامایر؛ مادر بزرگ پرستوهای اسرائیل

گلدا مایر (لاتین: ) (عبری: גולדה מאיר) در سوم ماه می 1898 در کیف اوکراین که آن روز جزئی از خاک روسیه تزاری محسوب می شد، در خانواده ای یهودی به دنیا آمد.


ادامه مطلب...
۰۷ مهر ۹۵ ، ۱۲:۳۲ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سید علی موسوی

زنان دربار قاجار پرستوهای انگلیسی در دربار قاجار چه می‌کردند؟

زنان دربار-قاجار

پرستوهای انگلیسی در دربار قاجار چه می‌کردند؟

رسم سرسپردگی رجال ایرانی قاجار و وابستگی آنها به سفرای خارجی یکی از حقایق تاریخی است که در جامعه سیاسی آن زمان رواج داشته. از زمانی که قدرت روس و انگلیس در ایران تثبیت شد (که خود این تثبیت ناشی از شکست‌های تاریخی ایران در جنگ‌های قفقاز و هرات بود) این رسم و سنت مذموم به وجود آمد که از میان رجال مملکت، آنهایی که در فکر روز مبادا بودند خود را در یکی از سفارت‌های روس و انگلیس بیمه سیاسی کنند و خود را موظف ومدیون احساس می‌کردند که خدماتی برای حامیان مقتدرشان نجام دهند. این امر ناشایست تا آنجا ترویج پیدا کرد که در زمان حکومت پهلوی هم مرسوم شد. وقتی مردان دربار تحت حمایت قدرت‌های خارجی بودند زنان حرمسرای قاجار که آینده مبهمی پیش رویشان بود نیز چنین رویه‌ای داشتند و برای آنها سفارتخانه‌های انگلیس و روس پناهگاه خوبی به حساب می‌آمد.

ادامه مطلب...
۰۷ مهر ۹۵ ، ۱۲:۳۰ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سید علی موسوی

معروف‌ترین زنان جاسوس تاریخ

اغلب با شنیدن واژه "جاسوس"، تصویر یک مرد در ذهن‌مان شکل می‌گیرد. حال آنکه در طول تاریخ کم نبوده‌اند زنانی که با انتقال محرمانه اطلاعات، سرنوشت جنگ‌ها و کشورها را دگرگون ساخته‌اند. استفاده از زنان برای جاسوسی دو دلیل عمده دارد: نخست آن که زنان سوء ظن کم‌تری را برمی‌انگیزند. برای نمونه، در طول جنگ جهانی دوم، احتمال اینکه مردان، برخلاف زنان فرانسوی توسط نازی‌ها مورد بازجویی قرار گیرند بسیار بالا بود. از همین روی، در آن دوره تعداد زنان جاسوس به طرز چشمگیری افزایش یافت و دوم اینکه زنان همواره قادر بودند با استفاده از جذابیت ظاهری‌شان مردان را فریب دهند و به فاش‌ساختن اطلاعات اغوا کنند.

ادامه مطلب...
۰۷ مهر ۹۵ ، ۱۲:۲۳ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سید علی موسوی